Reklamı Gizle[x]
#728x90
Reklamı Gizle[x]
 1. X-Men Geçmiş Günler Gelecek imdb Puanı: 8.0

  X-Men Geçmiş Günler Gelecek imdb Puanı: 8.0

  X-Men Geçmiş Günler Gelecek – X Men Geçmiş Günler Gelecek izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek full izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek hd izle, X-Men: Days of Future Past izle, Soylarının tükenmemesi için büyük bir uğraş içerisine giren mutantlar zaman içerisine seyahat yapmak zorunda kalacaktır. Gelecekte kapları hapis edilmiş olan bu halk müziği Sentinel’lerin gazabından kurtulmak ve nesillerini koruyabilmek için artık son sınıra gelmiştir. Mutantların soyunun bitmemesi için iki ölümcül insan Magneto ve Xavier kendi arasında güçlerini birleştirme kararı alır. Kendi arasında büyük bir plan yaparak Sentinel yaratmış olduğu alçak saldırıyı engellemek için karar kılarlar. Wolverine ise bu vakit yolculuğunu gerçekleştirirken kimse onun hasar görmeyeceği düşünürken sahiden üzerine bağlı etkiler meydana gelmesi laf konusu olur. Wolverine’i Kitty Pryde’ın yardımı etmesi ile geçmişe gönderilir. Geçmiş zamanda Trask Industries’in deneyler üzerine yaptığı Sentinel’lerin yapımını engellemek için büyük bir savaşın içerisine girecektir.. sizlere 4kfilmyurdum.com farkıyla sunulmuştur
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    8.0   1.171

Background
15 - Reklamı Geç -
X-Men Geçmiş Günler Gelecek -
X Men Geçmiş Günler Gelecek izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek full izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek türkçe dublaj izle, X Men Geçmiş Günler Gelecek hd izle, X-Men: Days of Future Past izle, Soylarının tükenmemesi için büyük bir uğraş içerisine giren mutantlar zaman içerisine seyahat yapmak zorunda kalacaktır. Gelecekte kapları hapis edilmiş olan bu halk müziği Sentinel'lerin gazabından kurtulmak ve nesillerini koruyabilmek için artık son sınıra gelmiştir. Mutantların soyunun bitmemesi için iki ölümcül insan Magneto ve Xavier kendi arasında güçlerini birleştirme kararı alır. Kendi arasında büyük bir plan yaparak Sentinel yaratmış olduğu alçak saldırıyı engellemek için karar kılarlar. Wolverine ise bu vakit yolculuğunu gerçekleştirirken kimse onun hasar görmeyeceği düşünürken sahiden üzerine bağlı etkiler meydana gelmesi laf konusu olur. Wolverine'i Kitty Pryde'ın yardımı etmesi ile geçmişe gönderilir. Geçmiş zamanda Trask Industries'in deneyler üzerine yaptığı Sentinel'lerin yapımını engellemek için büyük bir savaşın içerisine girecektir.
.
sizlere 4kfilmyurdum.com farkıyla sunulmuştur
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan

film, videolar, film fragmanları

ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden

4kfilmyurdum.com

sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.