Reklamı Gizle[x]
#728x90
Reklamı Gizle[x]
 1. X-Men 1 imdb Puanı: 7.4

  X-Men 1 imdb Puanı: 7.4

  X-Men 1 – X-Men 1 Full HD izleX Men 1 izle, X Men 1 full izle, X Men 1 türkçe dublaj izle, X Men 1 hd izle, Amerika yapımında yönetmenliğini Bryan Singer’in yaptığı bilim kurgu-aksiyon türünde bir filmdir. Mutasyona uğramış X-adamlar, bir başkalaşım sonucunda insan üstü güçlerle doğmuşlardır. Çoğu bilim adamı mutantları insanlık için bir risk olarak görmektedir. Kendilerini çoğu kötülükten korudukları kalabalık göre dışlanmışlardır. İnsanlar ve mutantlar anlaşamayınca,birkaç mutant güçlerini kötüye kullanır. Telepatik becerilere sahip profesör Charles Xavier mutantlar ve insanların bir arada yaşayabileceğine inanmaktadır. Bu barıştırma düşüncesini herkese duyurmak isteyen profesör, mutant üyelerini barındıran X-Men grubunu kurar. Profesörü kayda değer yapan niteliği barışa giden yolda bağımsızlık bir şekilde ve anlaşarak yürümesidir.. sizlere 4kfilmyurdum.com farkıyla sunulmuştur
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    7.4   1.146

  •  Tür: Bilim Kurgu
  •  Orjinal Adı: X-Men
  •  Süre: 104 Dakika
  •  Ülke::
Background
15 - Reklamı Geç -
X-Men 1 -
X-Men 1 Full HD izleX Men 1 izle, X Men 1 full izle, X Men 1 türkçe dublaj izle, X Men 1 hd izle, Amerika yapımında yönetmenliğini Bryan Singer'in yaptığı bilim kurgu-aksiyon türünde bir filmdir. Mutasyona uğramış X-adamlar, bir başkalaşım sonucunda insan üstü güçlerle doğmuşlardır. Çoğu bilim adamı mutantları insanlık için bir risk olarak görmektedir. Kendilerini çoğu kötülükten korudukları kalabalık göre dışlanmışlardır. İnsanlar ve mutantlar anlaşamayınca,birkaç mutant güçlerini kötüye kullanır. Telepatik becerilere sahip profesör Charles Xavier mutantlar ve insanların bir arada yaşayabileceğine inanmaktadır. Bu barıştırma düşüncesini herkese duyurmak isteyen profesör, mutant üyelerini barındıran X-Men grubunu kurar. Profesörü kayda değer yapan niteliği barışa giden yolda bağımsızlık bir şekilde ve anlaşarak yürümesidir.
.

sizlere 4kfilmyurdum.com farkıyla sunulmuştur
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan

film, videolar, film fragmanları

ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden

4kfilmyurdum.com

sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.