Reklamı Gizle[x]
#728x90
Reklamı Gizle[x]
 1. Jurassic World Fallen Kingdom Jurassic World Yıkılmış Krallık imdb Puanı:

  Jurassic World Fallen Kingdom Jurassic World Yıkılmış Krallık imdb Puanı:

  Jurassic World Fallen Kingdom Jurassic World Yıkılmış Krallık – Jurassic World Fallen Kingdom 720P. İlk film parkta meydana çıkan sorunlar sonucunda görevlilerin dinozorlarla hayat mücadelesi verişini aktarırken, izleyenlerin gerilim batmış zamanlar yaşamasına sebep olmuştur. Bu filmde ise Claire, yaşanan facianın peşinde, yönettiği parka ilave olarak ‘Dinozor Koruma Grubu’ ismini verdiği bir organizasyona başlar. Daniella Pineda ve Justice Smith’in canlandırdığı karakterlerle desteklenen bu organizasyonun amacı ise etkin bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmak. Claire, bu tehlikeli ve baskı görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara aleyhinde baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady’den takviye istiyor. İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa sarıyor.Yorumlarınızın sinemavitrini.com için çok kayda değer olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği doğru sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Neşeli seyirler. Güncelleme: 23.03.2020 sizlere 4kfilmyurdum.com farkıyla sunulmuştur
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    1.272

Background
15 - Reklamı Geç -
Jurassic World Fallen Kingdom Jurassic World Yıkılmış Krallık -
Jurassic World Fallen Kingdom 720P. İlk film parkta meydana çıkan sorunlar sonucunda görevlilerin dinozorlarla hayat mücadelesi verişini aktarırken, izleyenlerin gerilim batmış zamanlar yaşamasına sebep olmuştur. Bu filmde ise Claire, yaşanan facianın peşinde, yönettiği parka ilave olarak ‘Dinozor Koruma Grubu’ ismini verdiği bir organizasyona başlar. Daniella Pineda ve Justice Smith’in canlandırdığı karakterlerle desteklenen bu organizasyonun amacı ise etkin bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmak. Claire, bu tehlikeli ve baskı görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara aleyhinde baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady’den takviye istiyor. İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa sarıyor.Yorumlarınızın sinemavitrini.com için çok kayda değer olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği doğru sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Neşeli seyirler.

Güncelleme: 23.03.2020
sizlere 4kfilmyurdum.com farkıyla sunulmuştur
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan

film, videolar, film fragmanları

ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden

4kfilmyurdum.com

sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.