Reklamı Gizle[x]
#728x90
Reklamı Gizle[x]
 1. Görev mix | görev yap para kazan

  Görev mix | görev yap para kazan

  Ultra Hd Orjinal Dil

  Görevmix sitesi çalışma mantığı olarak bir görev yap para kazan sitesidir. Öncelikle sitemize girerek kayıt olmanız ve sizlere belirtilen görevleri yapmanız gerekmektedir. Sizlere gelen görevler bizim servis sağlayıcıları ile anlaşıp bulduğumuz görevlerden oluşmaktadır.


  Özellikle ek gelir elde etmek istiyorsanız Görevmix sitesi tam size göre! Görevmix’e kayıt olduktan sonra bizim anlaşmalı olduğumuz servis sağlayıcılarının isteklerini yerine getiriyorsunuz. Görev yap para kazan sisteminde biz, kullanıcılarımız ve servis sağlayıcılar yer almaktadır. 


  Görev yap sistemine eklediğimiz görevler belirli sayıda kullanıcı tarafından yapılmaktadır. Bunun dolayı sitemiz üzerinden en fazla geliri kazanmak için telegram grubumuza katılabilir ve yeni bir görev eklendiği zaman yapabilirsiniz. Ayrıca telegram grubumuza katıldığınızda sizlere 0.10 TL ödeme yapmaktayız.


  Görevmix İle Nasıl Kazanırım?


  Görevmix sistemi ile para kazanmak çok kolay. Sisteme üye olup üyeliğinizi onaylamanız gerekmektedir. Sisteme üye olduktan sonra ana sayfanıza görevler gelecektir. Bu görevler servis sağlayıcıların bizimle iletişime geçmesi durumunda eklenen görevlerdendir.


  Yapılması gereken görevler genelde şu şekilde olmaktadır:  • Youtube abone, beğeni veya yorum yapmanız gerekebilir.

  • Instagram takip, beğeni veya yorum yapmanız gerekebilir. 

  • Twitter takip, favori veya retweet yapmanız gerekebilir. 

  • Google Play hizmetlerinde işletmeye yorum yapmanız gerekebilir.

  • Gmail açıp bizlere satabilirsiniz.

  • Telegram grubumuza katılın ve görevler yayınlandığı ilk anda size ulaşsın.


  Yapacağınız her işlem ortalama 2-3 dakika arasında sürmektedir. Yaptığınız her işlem sizlere 0.10 TL – 1 TL arasında bir kazanç sağlamaktadır. Günde 1-2 saatinizi ayırarak kolaylıkla güzel bir birikim sağlayabilirsiniz. Bu sağlamış olduğunuz gelir ile de ay sonunda faturalarınızı, almak istediğiniz bir ayakkabıyı alabilirsiniz.


  Görevler geldiğinde servis sağlayıcıları bizlere bir sayı bildirir. Örneğin: “100 kişinin google play işletmeme yorum yapmasını istiyorum” şeklinde. Görev eklendikten sonra ana sayfanıza düşer.


  Görevmix Hizmetleri


  Görevmix sistemi kullanıcıların ve servis sağlayıcıların isteklerini yerine getiren bir kazan kazan sistemidir. Görevmix sitesi üzerinden para kazanmak için üye olabilir, işletmenizin veya kendinizin reklamını yapmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Görevmix hizmetleri:  • Kullanıcılar için devamlı bir kazanç olması açısından sürekli görev eklemekteyiz.

  • Sisteme sürekli yeni görevler eklemek için görev arayışındayız.

  • Servis sağlayıcıları için ekonomik bir görevlendirme sistemi yapmaktayız.

  • Ödemeleri sorunsuz bir şekilde ödeme alt limitine geldiğinizde yatırmaktayız.


  Görevmix telegram kanalına giderek daha fazla bilgi edinebilir ve  ödeme kanıtlarına erişebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.


  Görevmix Sitesinin Özellikleri


  Görevmix tamamen kazan – kazan sistemi ile oluşturulmuştur.   • Servis sağlayıcıları nasıl kazanıyor?


  Servis sağlayıcıları bizimle iletişime geçerek marka değerlerini yükseltmek isteyen insanlardan oluşuyor. Örneğin işletmesinin Google Play’de üst sıralara çıkmasını isteyen birisi bizimle iletişime giriyor ve belli konular hakkında yorum yapılmasını istiyor. Bizler de bu görevleri sisteme ekliyoruz ve yönergeleri belirliyoruz. Bu sayede işletme sahibi marka değerini yükseltip tanınmış oluyor.  • Kullanıcılar nasıl kazanıyor?


  Sisteme üye olan kullanıcıların karşısına eklemiş olduğumuz görevler geliyor. Kullanıcılar günde kısa bir sürelerini ayırarak görevleri yapıyorlar ve yaptıklarına dair belgeleri bize yolluyorlar. Biz bu belgeleri servis sağlayıcılarına iletiyoruz. Yapmış olduğunuz görevler sonucunda belirli miktarda para kazanıyorsunuz. Günlük 1-2 saatinizi ayırarak aylık kazancınız ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz.  • Biz nasıl kazanıyoruz?


  Sizler için sisteme görevler ekliyoruz. Görevler için bazen servis sağlayıcılar bizimle iletişime geçiyor bazen daha fazla görev olması açısından biz iletişime geçiyoruz. Onayladığımız marka yükseltme işlemlerini sisteme görev olarak yüklüyoruz. Kullanıcılar yaptıktan sonra kontrolleri sağlıyor ve kullanıcıya payını veriyoruz.   10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      9.0   603

  •  Tür: Uncategorized
  •  Orjinal Adı: Görev mix
  •  Süre: 100 Dakika
  •  Web Sitesi: https://gorevmix.com
  •  Ülke::
Background
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan

film, videolar, film fragmanları

ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden

4kfilmyurdum.com

sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.